
LED-vakiolamppu E27-kannalla ja himmeällä kuvulla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1044343 |
| Lasin väri | Matta |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 60 mm |
| Mitat | 105 x 60 mm ( P x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4058075115910 |
| Teho (W) | 8 |
| Energialuokka | D |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 15000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 105 mm |
| Valon hajonta (°) | 300 |
| Valoteho (Lumen) | 1055 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Star E27 1055 lm |
| Nettopaino (kg) | 0.048 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Globe-lamput |
| RA-arvo | ≥80 |
| Tuotesarja | Retrofit |
| Lampunkanta | E27 |
| Väri | Mattavalkoinen |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.072000 |