Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Koristelamppu, joka yhdistää toiminnallisuuden ja estetiikan. 3-vaiheinen himmennys, jolla saat helposti säädettyä valaistusta oman maun mukaa...
Koristelamppu, joka yhdistää toiminnallisuuden ja estetiikan. 3-vaiheinen himmennys, jolla saat helposti säädettyä valaistusta oman maun mukaan. Lampussa on tyylikäs pyörrekuvio, joka antaa sille persoonallisen ilmeen.
| Tuotenimi | Koristelamppu Halo Design Candy Ø12,5 cm E27, useita värivaihtoehtoja Harmaa |
|---|---|
| Tuotenumero | 1579160 |
| Paino (kg) | 0.375000 |
| EAN | 5705639937547 |
| Nettopaino (kg) | 0.128 |
| Tuotemerkki | Halo Design |
| Mitat | 16 x 12.5 cm ( K x Ø ) |
| Teho (W) | 3.5 |
| Himmennettävä | Kyllä |
| Lampunkanta | E27 |
| Valoteho (Lumen) | 320 |
| Energialuokka | F |
| Pääväri | Harmaa |
| Halkaisija | 12.5 cm |
| Korkeus | 16 cm |
| Väri | Harmaa |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili