Kaunis korituoli polyesteri pehmusteella tarjoaa mukavan istuma-asennon. Sopii mainiosti terassille ja puutarhaan. Tuolissa on jauhemaalattu teräsrunko, joka on sekä kestävä että helppohoitoinen. Tuoli sopii yhdelle hengelle ja sen kantavuus on 120 kg. Pinnat on suositeltavaa puhdistaa säännöllisin väliajoin.
Sisältää 135 x 135 x 12 cm pehmusteen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SUNFUN |
| Tuotenumero | 1581948 |
| Syvyys | 110 cm |
| Mitat | 96 x 83 x 110 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4024506342118 |
| Korkeus | 83 cm |
| Tuotenimi | Korituoli Lotta pehmusteella |
| Nettopaino (kg) | 16.200 |
| Tuotetyyppi | Tuoli |
| Paino (kg) | 16.200000 |
| Leveys | 96 cm |