Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
TEMALin 40 x 182 cm korkea säilytyskaappi on käytännöllinen valinta kylpyhuoneeseen tai kodinhoitohuoneeseen, kun haluat lisää säilytystilaa ilman, että kaappi vie paljon lattiatilaa.
Kaapissa on melamiinipinnoitettu lastulevy, joka sopii arjen käyttöön ja on helppo pyyhkiä puhtaaksi. Kolmen siirrettävän hyllyn ansiosta saat järjestettyä esimerkiksi pyyhkeet, hygieniatarvikkeet ja puhdistusaineet siististi omille paikoilleen.
Huom! Vedin myydään erikseen.
Tuotetiedot
| Tuotenimi | Korkea kaappi Temal vaalea tammi 40 x 38 x 182 cm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1643551 |
| Paino (kg) | 35.100000 |
| EAN | 6438268970621 |
| Nettopaino (kg) | 34.100 |
| Tuotemerkki | TEMAL |
| Tuotetyyppi | Sivukaappi |
| Väri | Vaalea tammi |
| Mitat | 40 x 182 x 38 cm ( L x K x S ) |
| Asennus | Seinälle |
| Kokoonpano | Ovilla |
| Soft Close -hidastin | Kyllä |
| Ovien määrä | 1 |
| Leveys | 40 cm |
| Syvyys | 38 cm |
| Korkeus | 182 cm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili