Vahva ja kompakti teräksinen koukku. Soveltuu pienten työkalujen ripustukseen.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Pituus: 15 mm
| Tuotemerkki | LUNDBERGS |
| Tuotenumero | 1597908 |
| Mitat | 120 x 170 mm ( L x K ) |
| EAN | 7392118750070 |
| Korkeus | 170 mm |
| Tuotenimi | Koukku Lundbergs Garage Valkoinen 5 kpl |
| Nettopaino (kg) | 0.130 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.130000 |
| Leveys | 120 mm |