Teräksiset koukkusaranat.
Toimitus sisältää ruuvit.
| Tuotemerkki | HABO |
| Tuotenumero | 1309946 |
| Mitat | 400 x 35 mm ( P x K ) |
| EAN | 7317900055638 |
| Korkeus | 35 mm |
| Pituus | 400 mm |
| Tuotenimi | Koukkusarana Habo 214 teräs 400 mm 2 kpl/pkt |
| Nettopaino (kg) | 0.500 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Sarana |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 0.500000 |