Koristeellinen kuitutapetti helmiäispohjalla ja vihreällä hevoskuviolla. Soveltuu erinomaisesti esimerkiksi makuu- ja olohuoneisiin. Tapetti on osa Sanduddin Ivana Helsinki-mallistoa. Kiinnitys levittämällä liima/liisteri suoraan seinään.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SANDUDD |
| Tuotenumero | 1558982 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 6417271542551 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Ivana HKI Helmiäinen/Vihreä Hevonen |
| Nettopaino (kg) | 0.850 |
| Pääväri | Harmaa |
| Väri | Harmaa |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.000000 |
| Leveys | 0.53 m |