Kevyt muovinen ruukku kukille ja kasveille. Ruukun halkaisija 30 cm.
| Halkaisija | 30 cm |
| Tuotenumero | 1574626 |
| Mitat | 24 x 30 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4000150014779 |
| Korkeus | 24 cm |
| Tuotenimi | Kukkaruukku Neo betoninharmaa 30 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.310 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Istutusruukut |
| Väri | Harmaa |
| Tilavuus | 8 l |
| Paino (kg) | 0.310000 |