Kevyt muovinen ruukku kukille ja kasveille. Ruukun halkaisija 40 cm.
| Halkaisija | 40 cm |
| Tuotenumero | 1574630 |
| Mitat | 32 x 40 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4000150014854 |
| Korkeus | 32 cm |
| Tuotenimi | Kukkaruukku Neo betoninharmaa 40 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.660 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Istutusruukut |
| Väri | Harmaa |
| Tilavuus | 20 l |
| Paino (kg) | 0.660000 |