Nivelellä varustettu kulmaliitos, soveltuu halkaisijaltaan 20 mm verhotankoon.
Mittojen lisätietoja
Halkaisija: 20 mm
| Tuotemerkki | Expo Ambiente |
| Tuotenumero | 1571523 |
| Halkaisija | 2 cm |
| Mitat | 2 cm ( Ø ) |
| EAN | 4040255130363 |
| Tuotenimi | Kulmaliitos Nivelellä Expo Ambiente 20 mm Teräs |
| Nettopaino (kg) | 0.080 |
| Pääväri | Teräs |
| Tuotetyyppi | Tarvikkeet |
| Väri | Teräs |
| Paino (kg) | 0.096000 |