Hyvä valontuotto ja ihanteellinen koristevalaisimiin tai muihin pieniin valaisimiin.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1568441 |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 1.6 cm |
| Mitat | 6.7 x 1.6 cm ( P x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4058075574465 |
| Teho (W) | 2.6 |
| Energialuokka | E |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 15000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 6.7 cm |
| Valoteho (Lumen) | 300 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Pin G9 300 lm 2700 K |
| Nettopaino (kg) | 0.006 |
| Pääväri | Läpinäkyvä/väritön |
| Lampunkanta | G9 |
| Väri | Kirkas |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.013000 |