Tehokas LED-valonheitin ulkokäyttöön.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | HARJU |
| Tuotenumero | 1577183 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Syvyys | 3.2 cm |
| Mitat | 18 x 15.5 x 3.2 cm ( L x K x S ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 6438140408303 |
| Teho (W) | 20 |
| Korkeus | 15.5 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 1750 |
| Tuotenimi | LED-valonheitin Harju IP44 |
| Nettopaino (kg) | 0.700 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.700000 |
| Leveys | 18 cm |