Alumiininen jiirilaatikko puhtaiden kulmaleikkausten tekemiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | WISENT |
| Tuotenumero | 1072457 |
| Mitat | 248 mm ( P ) |
| EAN | 4010468407729 |
| Pituus | 248 mm |
| Tuotenimi | Jiirilaatikko Wisent 248 x 50 x 70 mm Alumiini |
| Nettopaino (kg) | 0.450 |
| Tuotetyyppi | Leikkauslaatikko |
| Paino (kg) | 0.450000 |