Joustavan johdonkerääjän avulla voit kätevästi niputtaa kaapelisi ja suojata niitä vaurioilta.
| Tuotemerkki | REV |
| Tuotenumero | 1042551 |
| Mitat | 5 m ( P ) |
| EAN | 4008297182696 |
| Pituus | 5 m |
| Tuotenimi | Johdonkerääjä REV Ritter 12 mm 5 m |
| Nettopaino (kg) | 0.101 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 0.101000 |