Markslöjd Link Party Light Extra on lisävalosarja Link Party Light Starter Set -aloituspakettiin.
Sarja sisältää 5 metrin pituisen johdon, jossa on 10 kiinteää LED-valonlähdettä 50 cm välein.
Valosarja tuottaa erittäin lämpimän 1900 kelvinin valon, joka luo pehmeän ja tunnelmallisen ilmeen terassille ja puutarhaan. Sarja on neljäportaisesti himmennettävä, kun se liitetään yhteensopivaan aloituspakettiin.
Aloituspakettiin voidaan liittää enintään kaksi lisävalosarjaa.
| Tuotemerkki | MARKSLÖJD |
| Tuotenumero | 1526655 |
| Värilämpötila (K) | 1900 |
| Mitat | 500 cm ( P ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 7330024617193 |
| Teho (W) | 2.5 |
| Korkeus | 0 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Pituus | 500 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 200 |
| Tuotenimi | Juhlavalosarja Markslöjd Link Party Light lisävalosarja musta 5 m 10 x LED IP44 |
| Nettopaino (kg) | 0.600 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Valosarja |
| Jännite (V) | 230 |
| Takuu | 5 vuotta |
| Paino (kg) | 0.730000 |
| Leveys | 0 cm |