Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Mustavalkoinen painokuva, jonka aiheena on laituri ja vene.
| Tuotenimi | Juliste Pier And Boat 50 x 70 cm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1586243 |
| Paino (kg) | 0.330000 |
| EAN | 4740100815864 |
| Nettopaino (kg) | 0.300 |
| Tuotemerkki | ART LINK |
| Mitat | 50 x 70 cm ( L x K ) |
| Leveys | 50 cm |
| Korkeus | 70 cm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili