Painokuva, jossa on kaksi vaaleanpunaista unikkoa vaaleanharmaalla pohjalla.
| Tuotemerkki | ART LINK |
| Tuotenumero | 1586240 |
| Mitat | 50 x 70 cm ( L x K ) |
| EAN | 4740100813112 |
| Korkeus | 70 cm |
| Tuotenimi | Juliste Poppies 50 x 70 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.300 |
| Paino (kg) | 0.330000 |
| Leveys | 50 cm |