Hauska juliste sopii mainiosti kodinsisustukseen. Julisteen koko 61 x 91,5 cm. Kiinnitä suoraan seinälle tai laita kehyksiin.
| Tuotemerkki | REINDERS |
| Tuotenumero | 1393524 |
| Mitat | 91.5 x 61 cm ( P x L ) |
| EAN | 8714597110500 |
| Pituus | 91.5 cm |
| Tuotenimi | Juliste Reinders 050 61 x 91,5 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.084 |
| Tuotetyyppi | Juliste |
| Paino (kg) | 0.085000 |
| Leveys | 61 cm |