Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Laadukas puinen julistekehys. Kehys sopii 50 x 70 cm / 61 x 91,5 cm julisteille ja valokuville.
Laadukas puinen julistekehys. Kehys sopii 50 x 70 cm / 61 x 91,5 cm julisteille ja valokuville.
| Tuotenimi | Julistekehys Reinders musta 61 x 91,5 cm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1583441 |
| Paino (kg) | 20.950000 |
| EAN | 8714597347814 |
| Nettopaino (kg) | 20.950 |
| Tuotemerkki | REINDERS |
| Tuotetyyppi | Kehykset |
| Mitat | 61 x 91.5 cm ( L x K ) |
| Pääväri | Musta |
| Leveys | 61 cm |
| Korkeus | 91.5 cm |
| Väri | Musta |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili