Laadukkaasta, oksattomasta männystä valmistettu kaakelilista.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | MALER |
| Tuotenumero | 1552965 |
| Mitat | 2700 x 20 x 12 mm ( P x L x Paks. ) |
| EAN | 6418689009940 |
| Pituus | 2700 mm |
| Tuotenimi | Kaakelilista Maler 12 x 20 x 2700 mm mänty sormijatkettu valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.320 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Paksuus | 12 mm |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.329000 |
| Leveys | 20 mm |