Suunniteltu kaakelisaumojen poistamiseen.
| Tuotemerkki | DREMEL |
| Tuotenumero | 1031632 |
| Halkaisija | 3.2 mm |
| Mitat | 3.2 mm ( Ø ) |
| EAN | 8710364016624 |
| Tuotenimi | Kaakelisaumaterä Dremel 3,2 mm (570) |
| Nettopaino (kg) | 0.120 |
| Tuotetyyppi | Tiivistystarvikkeet |
| Paino (kg) | 0.120000 |