Kääntösuljinta käytetään perinnneikkunoissa ja saneerauksissa.
Käytetään sisään tai ulos aukeavissa huultamattomissa ikkunoissa, joiden puiteväli on vähintään 35 mm.
| Tuotemerkki | ASSA ABLOY |
| Tuotenumero | 1554652 |
| Syvyys | 35 mm |
| Mitat | 45 x 35 mm ( K x S ) |
| EAN | 6416461300827 |
| Korkeus | 45 mm |
| Tuotenimi | Kääntösuljin Abloy 91 kromattu sinkki |
| Nettopaino (kg) | 0.040 |
| Pääväri | Kromi |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.040000 |