Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Lyhytaikaiseen ulkokäyttöön soveltuva kolmiosainen kaapelikela. Ergonominen kahva, ylikuumenemissuoja. Lapsiturvalliset pistorasiat.
- Eritt...
Lyhytaikaiseen ulkokäyttöön soveltuva kolmiosainen kaapelikela. Ergonominen kahva, ylikuumenemissuoja. Lapsiturvalliset pistorasiat.
- Erittäin joustava, öljyn- ja pakkasenkestävä (-35°C) BREMAXX-kaapeli
- 3 roiskesuojattua pistorasiaa
Valmistettu Saksassa.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Kelan halkaisija: Ø 180 mm
| Tuotenimi | Kaapelikela Brennenstuhl Garant Compact IP44 15 m |
|---|---|
| Tuotenumero | 1040500 |
| Paino (kg) | 2.690000 |
| EAN | 4007123603466 |
| Nettopaino (kg) | 2.560 |
| Tuotemerkki | BRENNENSTUHL |
| Tuotetyyppi | Kaapelikelat |
| Mitat | 15 m ( P ) |
| IP-luokka | IP44 |
| Sisälle / ulos | Ulos |
| Pääväri | Sininen |
| Pituus | 15 m |
| Väri | Sininen |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili