Tinatut kaapelikengät, jotka voit puristaa tai juottaa kaapeliin. Käytä kutisteletkua liitoksen suojaamiseksi.
Huom! Kuva on havainnollistava. Tuote sisältää 2 kpl kaapelikenkiä.
Tekniset tiedot
| Kappalemäärä/pkt | 2 |
| Tuotenumero | 1598021 |
| Tuotemerkki | Oceanflex |
| Mitat | 10 mm ( Paks. ) |
| EAN | 7332467326892 |
| Tuotenimi | Kaapelikenkä Oceanflex 16mm2 2 kpl/pkt 10 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.010 |
| Paksuus | 10 mm |
| Paino (kg) | 0.015000 |