Kompakti kaappikeittiö mustilla ovilla. Sisältää kaapiston, työtason, pesualtaan, lieden sekä jääkaapin pakastelokerolla. Energialuokka F. Työtaso ruostumatonta terästä. Kaksoislevy.
Keittiö toimitetaan osina. Respekta-keittiöiden järjestys on vaihdettavissa.
Kahden vuoden takuu.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Nettopaino: 127,3 kg
| Tuotemerkki | RESPEKTA |
| Tuotenumero | 1581084 |
| Syvyys | 67 cm |
| Mitat | 104 x 193 x 67 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4260515333222 |
| Energialuokka | E |
| Korkeus | 193 cm |
| Tuotenimi | Kaappikeittiö Respekta 1,04 m musta/valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 127.300 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Keittokomero |
| Tuotesarja | Peter |
| Paino (kg) | 132.800000 |
| Leveys | 104 cm |