Kuparista valmistettu kaari. Kaaren halkaisija on 22 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | KIRCHHOFF |
| Tuotenumero | 1583664 |
| Halkaisija | 22 mm |
| Mitat | 22 mm ( Ø ) |
| EAN | 4007111911405 |
| Tuotenimi | Kaari 5041 45° 22 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.029 |
| Pääväri | Kupari |
| Väri | Kupari |
| Paino (kg) | 0.040000 |