Soveltuu rakennuspuun ja märän puun leikkaamiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | WISENT |
| Tuotenumero | 1071319 |
| Mitat | 530 mm ( P ) |
| EAN | 4010468411467 |
| Pituus | 530 mm |
| Tuotenimi | Kaarisahanterä Wisent Profi 530 mm Amerikkalainen hammastus |
| Nettopaino (kg) | 0.050 |
| Tuotetyyppi | Kaarisahanterät |
| Paino (kg) | 0.057000 |