Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Craftomatin kaavin.
| Tuotenimi | Kaavin Craftomat HCS 52 x 26mm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1032841 |
| Paino (kg) | 0.040000 |
| EAN | 3165140522717 |
| Nettopaino (kg) | 0.040 |
| Tuotemerkki | CRAFTOMAT |
| Tuotetyyppi | Leikkautarvikkeet |
| Mitat | 26 x 52 mm ( P x L ) |
| Leveys | 52 mm |
| Pituus | 26 mm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili