Kestävästä ruostumattomasta teräksestä valmistettu Weber kaavin parilalle poistaa helposti rasvan ja ruokajäämät. Kaapimen terävä reuna irrottaa kiinni palaneet ruokajäämät tehokkaasti ja luistamaton silikonikahva varmistaa pitävän otteen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | WEBER |
| Tuotenumero | 1078259 |
| Mitat | 15 x 5,1 x 35,5 cm ( P x L x K ) |
| EAN | 0077924193583 |
| Korkeus | 35.5 cm |
| Pituus | 15 cm |
| Tuotenimi | KAAVIN WEBER PARILALLE |
| Nettopaino (kg) | 0.300 |
| Tuotetyyppi | Kaapimet |
| Paino (kg) | 0.410000 |
| Leveys | 5.1 cm |