Wisent-kaavinlasta on kestävä ja monikäyttöinen työkalu erilaisiin puhdistus-, purku- ja remonttitöihin. Se soveltuu esimerkiksi mattojen, liimajäämien, eristelevyjen sekä rappausmateriaalien poistamiseen. Karkaistusta työkaluteräksestä valmistettu terä tarjoaa hyvän kestävyyden ja tehokkaan materiaalinpoiston myös vaativissa käyttökohteissa.
Tuotetiedot
| Tuotemerkki | WISENT |
| Tuotenumero | 1556698 |
| Mitat | 33 x 8 x 3.5 cm ( P x L x K ) |
| EAN | 2031661461990 |
| Korkeus | 3.5 cm |
| Pituus | 33 cm |
| Tuotenimi | Kaavinlasta Wisent 33 x 8 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.245 |
| Väri | Puu/teräs |
| Materiaali | Teräs, puu |
| Paino (kg) | 0.257000 |
| Leveys | 8 cm |