Kahvat sopivat Camargue Skärgård -sarjan kylpyhuonekalusteisiin.
Toimitusmyyntinä.
| Tuotemerkki | CAMARGUE |
| Tuotenumero | 1050509 |
| Mitat | 8 cm ( L ) |
| EAN | 8595677130591 |
| Tuotenimi | Käepidemed Camargue Skärgård D 8 cm harjattu messinki 2 kpl |
| Nettopaino (kg) | 22.500 |
| Pääväri | Ruskea |
| Tuotetyyppi | Kalustevedin |
| Tuotesarja | Skärgård |
| Väri | Harjattu messinki |
| Paino (kg) | 22.500000 |
| Leveys | 8 cm |