½ tuuman yleiskäyttövarsi mahdollistaa puukkosahanterien käyttämisen käsisahoissa ja sähkökäyttöisissä sahoissa. Vaihdat sahanterät nopeasti yläpuolella olevaa nappia painamalla. Kahvan sisällä on säilytystila kahdelle sahanterälle.
Sarjan sisältää: Kahva / S 922 EF Flexible for Metal / S 922 VF Flexible for Wood and Meta
Tekniset tiedot
| Kappalemäärä/pkt | 2 |
| Tuotenumero | 1079608 |
| Tuotemerkki | BOSCH PROFESSIONAL |
| Halkaisija | 150 mm |
| Mitat | 278 x 28 x 150 mm ( P x L x Ø ) |
| EAN | 3165140633758 |
| Pituus | 278 mm |
| Tuotenimi | Kahva puukkosahanterille Bosch |
| Nettopaino (kg) | 0.175 |
| Tuotetyyppi | Puukkosahanterät |
| Paino (kg) | 0.185000 |
| Leveys | 28 mm |