Rustiikkisesti taottu musta kahva. Kierteinen efekti kahvan kaaressa, yksi lehdenmuotoinen kanta ja toinen pyöreä. Ruuvikiinnitys.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SAAREMAA SEPAD |
| Tuotenumero | 1579889 |
| Mitat | 200 mm ( L ) |
| EAN | 4742269000020 |
| Tuotenimi | Kahva Saaremaa Sepad Taottu 200 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.250 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Nuppivedin |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 0.250000 |
| Leveys | 200 mm |