Kahvalista anodisoitua alumiinia. Helposti työstettävä.
| Tuotemerkki | GAH ALBERTS |
| Tuotenumero | 1069370 |
| Mitat | 2000 x 40 x 13 mm ( P x L x K ) |
| EAN | 4004338472061 |
| Korkeus | 13 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Tuotenimi | Kahvalista Stabilit Alumiini 2000 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.600 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Profiilit |
| Väri | Hopea |
| Paino (kg) | 0.600000 |
| Leveys | 40 mm |