Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
New York -kaidesarjaan kuuluva alumiininen kaidepinna. Pakkauksessa kaksi kaidepinnaa.
Tekniset tiedot
New York -kaidesarjaan kuuluva alumiininen kaidepinna. Pakkauksessa kaksi kaidepinnaa.
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | Kaidepinna Lundbergs 22 x 50 x 1005 mm alumiini 2 kpl/pkt |
|---|---|
| Tuotenumero | 1009129 |
| Paino (kg) | 0.700000 |
| EAN | 7392118254875 |
| Nettopaino (kg) | 0.700 |
| Tuotemerkki | LUNDBERGS |
| Tuotetyyppi | Kaiteet |
| Tuotesarja | New York |
| Mitat | 1005 x 50 x 22 mm ( P x L x K ) |
| Pääväri | Harmaa |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeus | 22 mm |
| Pituus | 1005 mm |
| Väri | Alumiini |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili