Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
GE3 kaidesarja kattaa jopa kolmen askelman tai 1,3 m ulottuvat talon sisäänkäynnit. Käsijohde asennetaan pystytolppaan palloholkilla ilman por...
GE3 kaidesarja kattaa jopa kolmen askelman tai 1,3 m ulottuvat talon sisäänkäynnit. Käsijohde asennetaan pystytolppaan palloholkilla ilman porausta. Kaiteen voi ruuvata seinään 90° - 45° kulmassa. Pystytolppa asennetaan portaan sivulle.
Kaidesarjan vakaus luo turvallisemman sisäänkäynnin tyylikkyydestä ja linjakkuudesta tinkimättä.
Sisältää:
1 x RST pystytolppa Ø 42 mm (1160 mm)
1 x RST käsijohde (1500mm)
1 x RST palloholkki Ø 55 mm
1 x seinäkiinnike
2 x päätyhela
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | Kaidesarja Treba GE3 RST Sivusta Asennus 1500 mm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1572189 |
| Paino (kg) | 5.020000 |
| EAN | 4015510003843 |
| Nettopaino (kg) | 5.020 |
| Tuotemerkki | TREBA |
| Tuotetyyppi | Kaidepaketti |
| Mitat | 1500 x 42 x 42 x 42 mm ( P x L x K x Ø ) |
| Pääväri | Harmaa |
| Leveys | 42 mm |
| Halkaisija | 42 mm |
| Korkeus | 42 mm |
| Pituus | 1500 mm |
| Väri | Metalli |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili