Terästä. Kiinnitys viidellä ruuvilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | HABO |
| Tuotenumero | 1317678 |
| Mitat | 48 x 72 x 60 mm ( P x L x K ) |
| EAN | 7317900030444 |
| Korkeus | 60 mm |
| Pituus | 48 mm |
| Tuotenimi | Kaiteenkannatin Habo 87 Niklattu |
| Nettopaino (kg) | 0.179 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Kaiteenpidike |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.179000 |
| Leveys | 72 mm |