Erittäin joustava kaiutinkaapeli. Litteässä, läpinäkyvässä kaapelissa on kaksi johdinta ja se soveltuu sisäasennukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | KABELEXPRESS |
| Tuotenumero | 1044570 |
| Mitat | 25 m ( P ) |
| EAN | 4010480103487 |
| Sisälle / ulos | Sisälle |
| Pituus | 25 m |
| Tuotenimi | Kaiutinkaapeli Kabelexpress XYFAZ-H 2x2,5 transparentti 25 m |
| Nettopaino (kg) | 1.494 |
| Pääväri | Läpinäkyvä/väritön |
| Väri | Kirkas |
| Paino (kg) | 1.494000 |