Muotoiluun, kovertamiseen, uurtamiseen, loveamiseen, kapenevien reikien tekoon pehmeään metalliin, muoviin ja puuhun.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | DREMEL |
| Tuotenumero | 1076510 |
| Halkaisija | 4.8 mm |
| Mitat | 4.8 mm ( Ø ) |
| EAN | 8710364044733 |
| Tuotenimi | Kaiverrusterä Dremel HSS 4,8 mm (192) |
| Nettopaino (kg) | 0.080 |
| Tuotetyyppi | Kaiverrustarvikkeet |
| Paino (kg) | 0.080000 |