Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Einhell TC-US 350 on tehokas yhdistelmälaite erilaisten puumateriaalien sekä pehmeiden metallien hiontaan nauhalla ja laikalla. Sivulta suojat...
Einhell TC-US 350 on tehokas yhdistelmälaite erilaisten puumateriaalien sekä pehmeiden metallien hiontaan nauhalla ja laikalla. Sivulta suojattu suojakupu tuo turvallisuutta työskentelyyn, samoin säädettävä kipinäsuojalasi. Isokokoiset, säädettävät tukitasot soveltuvat monenlaiseen käyttöön ja mahdollistavat myös isojen ja leveiden kappaleiden käsittelyn. Hiomanauha on helppo vaihtaa ja keskittää. Neljä kumitassua pitävät hiomakoneen tukevasti paikallaan ja vaimentavat tärinän. Hiomanauha ja karkea hiomalaikka sisältyvät toimitukseen.
| Tuotenimi | Kaksoishiomakone Einhell TC-US350 |
|---|---|
| Tuotenumero | 1324636 |
| Paino (kg) | 9.610000 |
| EAN | 4006825649956 |
| Nettopaino (kg) | 8.072 |
| Tuotemerkki | EINHELL |
| Tuotetyyppi | Penkkihiomakone |
| Mitat | 437 x 367 x 263 mm ( P x L x K ) |
| Teho (W) | 350 |
| Voimanlähde | Sähkö |
| Pääväri | Punainen |
| Leveys | 367 mm |
| Korkeus | 263 mm |
| Pituus | 437 mm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili