Kaksoiskannake mahdollistaa kahden verhon kiinnittämisen. Kannake on 15 cm pitkä ja sopii 25 mm verhotangoille. Kannakkeen väri sopii täydellisesti saman värisiin Expo Ambiente verhotankoihin, joilla on helppo luoda tyylikäs ja moderni ilme huoneeseen.
Mittojen lisätietoja
Halkaisija: 25 mm
| Tuotemerkki | Expo Ambiente |
| Tuotenumero | 1571688 |
| Mitat | 15 cm ( P ) |
| EAN | 4040255132770 |
| Pituus | 15 cm |
| Tuotenimi | Kaksoiskannake 25 mm Noble |
| Nettopaino (kg) | 0.128 |
| Pääväri | Teräs |
| Tuotetyyppi | Seinäkiinnikkeet |
| Väri | Teräs |
| Paino (kg) | 0.154000 |