Sideline - kaksoiskulmakori kiillotettua kromia. Runko massiivi messinkiä, joka on kuparin ja sinkin sekoitus. Täydellinen materiaali kylpyhuoneeseen, koska se ei ruostu. Piilokiinnitys.
Ripustuskoukku DK2100 sopii tähän malliin.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1217109 |
| Syvyys | 20.7 cm |
| Mitat | 20.7 x 29.5 x 20.7 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 7391447034523 |
| Korkeus | 29.5 cm |
| Tuotenimi | Kaksoiskulmakori Smedbo Sideline DK1022 |
| Nettopaino (kg) | 0.001 |
| Asennus | Kulmaan |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Kaksitasoinen suihkuhylly |
| Tuotesarja | Sideline |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.001000 |
| Leveys | 20.7 cm |