Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Kaltevuusmitta aiempaa kestävämmällä koteloinnilla. Kääntyvä, valaistu näyttö parempaan luettavuuteen. Äänisignaali ilmoittaa, kun tavoitearvo...
Kaltevuusmitta aiempaa kestävämmällä koteloinnilla. Kääntyvä, valaistu näyttö parempaan luettavuuteen. Äänisignaali ilmoittaa, kun tavoitearvo saavutetaan. Akustinen ilmaisin 0 ja 90 asteessa. Helppo kalibrointitoiminto jatkuvaan tarkkuuteen. Kestävä alumiinirunko. Viistoasentoinen ja helppolukuinen näyttö. Kaksi libelliä mahdollistavat käytön vesivaakana. Enemmän kuljetusmukavuutta ja turvallisuutta säilytyskotelon ansiosta. Suojausluokka IP 54.
Tekniset tiedot
Osta Bosch Professional 18V sähkötyökaluja, -mittalaitteita, -akkuja ja -latureita vähintään 250 eurolla, rekisteröi ostos kampanjasivulla ja saat GBA 18V 4AH akun kaupan päälle! Lue lisää https://www.bauhaus.fi/tuotemerkit/bosch-professional
| Tuotenimi | Kaltevuusmitta Bosch GIM 60 Professional |
|---|---|
| Tuotenumero | 1173492 |
| Paino (kg) | 1.180000 |
| EAN | 3165140803229 |
| Nettopaino (kg) | 0.680 |
| Tuotemerkki | BOSCH PROFESSIONAL |
| Tuotetyyppi | Vesivaaka |
| Mitat | 608 x 59 mm ( P x K ) |
| Korkeus | 59 mm |
| Pituus | 608 mm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili