Kalustepaketti sisältää tammen sävyisen Riva Camden -allaskaapin ja siihen yhteensopivan Riva Camden -pesualtaan.
Riva Camden on moderni allaskaappi kahdella vetolaatikolla. Laatikoihin saat kätevästi säilöttyä kylpyhuonetarvikkeet ja kosmetiikkatuotteet. Allaskaappi on valmistettu kestävästä melamiinista ja soveltuu asennettavaksi kuiviin tiloihin.
Riva Camden -pesuallas on valmistettu korkealaatuisesta keramiikasta ja se on helppo pitää puhtaana. Pesualtaaseen on integroitu ylivuotoaukko.
Huom! Hana myydään erikseen.
Tekniset tiedot
Allaskaappi
Leveys: 90 cm
Syvyys: 45 cm
Korkeus: 50 cm
Pesuallas
Materiaali: keramiikka
Leveys: 91 cm
Syvyys: 46,5 cm
Korkeus: 2 cm
| Laatikkojen määrä | 2 |
| Tuotenumero | 1635262 |
| Tuotemerkki | Riva |
| Syvyys | 46.5 cm |
| Mitat | 91 x 52 x 46.5 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 0200000303341 |
| Kokoonpano | Laatikoilla |
| Korkeus | 52 cm |
| Tuotenimi | Kalustepaketti Riva Camden tammi 90 cm |
| Väri | Tammi |
| Asennus | Seinälle |
| Pääväri | Puu |
| Tuotetyyppi | Allaskaapit |
| Tuotesarja | Camden |
| Soft Close -hidastin | Kyllä |
| Leveys | 91 cm |