Kalustepaketti sisältää Bloc-allaskaapin, siihen sopivan 55 cm leveän posliinisen pesualtaan sekä kromiset vetimet.
Svedbergs Bloc on käytännöllinen allaskaappi pieniin ja keskikokoisiin kylpyhuoneisiin. Allaskaapissa on kaksi ovea ja saranat hidastimilla, jotka tekevät käytöstä miellyttävää. Kaappi toimitetaan valmiiksi kasattuna ja siinä on valmius putkien läpivienneille.
Svedbergs Skapa -pesuallas on valmistettu posliinista ja siinä on lasitettu, helposti puhdistettava pinta. Hanareikä sijaitsee keskellä.
Kromiset vetimet viimeistelee kalusteen ilmeen ja helpottaa ovien avaamista. Linjakas muotoilu sopii hyvin Svedbergs-kalusteisiin.
Huom! Hana, allaskannakkeet, tarvikepussi pulttikiinnitykseen ja vesilukko myydään erikseen.
Tekniset tiedot
Allaskaappi
Pinta: kestävä melamiini
Ovet: 2 ovea hidastavilla saranoilla
Toimitus: valmiiksi kasattuna
Valmistusmaa: Ruotsi
Takuu: 20 vuotta
Pesuallas
Materiaali: posliini
Leveys: 55 cm
Hanareikä: keskellä
Kiinnitys: allaskannakkeilla tai pulteilla
Vetimet
Väri: kromi
CC-mitta ruuvien välissä: 128 mm
| Ovien määrä | 2 |
| Tuotenumero | 1643850 |
| Tuotemerkki | SVEDBERGS |
| Syvyys | 41.2 cm |
| Mitat | 55.8 x 65.5 x 41.2 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 0200000322151 |
| Kokoonpano | Ovilla |
| Avausmekanismi | Kahvallinen |
| Korkeus | 65.5 cm |
| Tuotenimi | Kalustepaketti Svedbergs Bloc valkoinen 56 cm |
| Asennus | Seinälle |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Allaskaapit |
| Tuotesarja | Bloc |
| Soft Close -hidastin | Kyllä |
| Leveys | 55.8 cm |