Klassisen kaunis ankkuri. Tyylikäs koriste-esine.
| Tuotemerkki | Boltze |
| Tuotenumero | 1575497 |
| Syvyys | 0.5 cm |
| Mitat | 14 x 12 x 0,5 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4066076473069 |
| Korkeus | 12 cm |
| Tuotenimi | Koristeellinen riipus Boltze Fenni 14 x 12 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.057 |
| Pääväri | Hopea |
| Väri | Hopea |
| Paino (kg) | 0.060000 |
| Leveys | 14 cm |