Kaunis ja helppohoitoinen hortensia koristeoksa sopii tilaan kuin tilaan.
| Mitat | 51 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1576599 |
| EAN | 8718861109481 |
| Korkeus | 51 cm |
| Tuotenimi | Koristeoksa hortensia roosa 51 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.040 |
| Pääväri | Punainen |
| Tuotetyyppi | Koristeoksa |
| Väri | Roosa |
| Paino (kg) | 0.138000 |