Kaunis sinisen sävyinen hortensia koristeoksa kodinsisustukseen. Pituus 51 cm.
| Mitat | 51 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1577330 |
| EAN | 8718861704860 |
| Korkeus | 51 cm |
| Tuotenimi | Koristeoksa Hortensia 51 cm sininen |
| Nettopaino (kg) | 0.040 |
| Pääväri | Sininen |
| Tuotetyyppi | Koristeoksa |
| Väri | Sininen |
| Paino (kg) | 0.138000 |