Muovista valmistettu korjausliitin letkun yhteenliittämiseen. Liittimellä on helppo korjata katkennut letku tai liittää yhteen letkun pidentämistä varten.
Myydään yksittäin.
| Halkaisija | 6 mm |
| Tuotenumero | 1025312 |
| Mitat | 6 mm ( Ø ) |
| EAN | 4003991982016 |
| Tuotenimi | Korjausliitin muovi 6 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.020 |
| Tuotetyyppi | Puutarhaletkut metritavarana |
| Paino (kg) | 0.020000 |