Monipuolinen korjaussarja, joka tekee saranan uusimisprojektistasi sekä helppoa että sujuvaa. Korkealaatuisten komponenttien ja käyttäjäystävällisen muotoilun ansiosta tämä sarja on käytännöllinen työkalupakkiisi. Olitpa sitten kokenut käsityöläinen tai aloittelija, tämä sarja antaa sinulle kaiken tarvittavan projektiesi onnistumiseen.
Tekniset tiedot
| Kappalemäärä/pkt | 2 |
| Tuotenumero | 1449960 |
| Tuotemerkki | SUKI |
| Mitat | 90 x 45 mm ( P x L ) |
| EAN | 4065295005990 |
| Pituus | 90 mm |
| Tuotenimi | Korjaussarja saranalle Suki kuppimalli 75 x 55 mm 2 kpl |
| Nettopaino (kg) | 0.075 |
| Tuotetyyppi | Kiinnityskannatin |
| Paino (kg) | 0.081000 |
| Leveys | 45 mm |